USD  Euro  GBP  CAD  AUD  CNY

Námorná doprava & VraciaPOLITIKA DOPRAVY

Informácie o preprave

 objednávky sú doručené od pondelka do piatku medzi 9:00 a 17:00. Keďže každá objednávka je jedinečná, náklady na dopravu sa budú líšiť v závislosti od veľkosti, hmotnosti a cieľa vybraných položiek. Pre tieto nákupy na poslednú chvíľu je expresné doručenie k dispozícii pre väčšinu destinácií a doručenie v rovnaký deň je ponúkané vo vybraných mestách.

To znamená, že si môžete zakúpiť viac kusov z viacerých miest za jeden prepravný poplatok. Výška paušálneho prepravného je založená na možnosti najnižšej ceny, ktorá je k dispozícii pre danú položku vo vašej objednávke, a ktorá cestuje najďalej, aby vás dosiahla.

Všetky relevantné možnosti zobrazenia, ktoré sú k dispozícii pre vašu objednávku a cieľ, sa zobrazia pri pokladni.

Časy dodania:

DHL EXPRESS: Väčšina Európy a USA: dodanie do 2-4 dní Zvyšok sveta: dodanie do 3-7 dní

STANDARD UPS: K dispozícii iba v rámci Európy: doručenie do 5-7 dní

UPS EXPRESS SAVER: Väčšina Európy a USA: dodanie do 2-4 dní Zvyšok sveta: doručenie do 3-7 dní

Majte na pamäti, že naše prepravné časy by sa mali používať len ako návod a sú založené na čase od odoslania. Spoločnosť Farfetch nemôže prevziať zodpovednosť za meškania pri colnom odbavení alebo neúspešné schválenie platby, hoci sa pokúsime minimalizovať prípadné oneskorenia.

POLITIKA VRÁTENIA

Vrátené položky musia byť v súlade s našimi pravidlami vrátenia:

    Položky musia byť vrátené neopotrebované, nepoškodené a nepoužité, so všetkými visačkami a originálnym balením.

    Obuv a doplnky musia byť vrátené spolu s originálnymi značkovými krabicami a vreckami na prach, ak sú dodané, a musia byť umiestnené vo vnútri vonkajšieho ochranného obalu na prepravu.

    Pri pokuse o obuv si dávajte pozor, aby ste si neoznačili podrážky alebo nepoškodili škatuľu na topánky.

    Ak má položka priloženú bezpečnostnú značku Farfetch alebo značku značky, musí sa vrátiť so značkou v pôvodnej polohe.

    Krása a kozmetické výrobky musia byť vrátené neotvorené a nepoužité, s tesneniami všetkých obalov ešte neporušených.

    Položky na pančuchy, spodnú bielizeň a plavky musia byť vrátené s pripojenými hygienickými uzávermi av neotvorenom a nepoškodenom obale výrobku.

    Spodná bielizeň a plavky sa musia skúšať len na vlastné spodné prádlo. Nebudeme akceptovať žiadne vrátenia, ktoré boli opotrebované alebo znečistené.

Prosím, buďte opatrní pri pokuse o vaše nákupy a vráťte ich v rovnakom stave, v akom ste ich dostali. Všetky výnosy, ktoré nespĺňajú naše pravidlá, nebudú akceptované.REFUNDS

Po prijatí a prijatí naším partnerom bude Vaša refundácia uhradená prostredníctvom pôvodného spôsobu platby, s výnimkou nákladov na doručenie. Budeme vás priebežne aktualizovať na každom kroku. Vrátenie balíka s naším dopravcom môžete sledovať pomocou čísla sledovania vo svojom štítku s reklamami alebo môžete skontrolovať stav na stránke Môj účet v časti „Objednávky a vrátenia“.

Ak sa rozhodnete, môžeme vám vrátiť platbu ako Farfetch kredit; Suma bude bez námahy platiť pri pokladni pri najbližšom nákupe u nás. Chybné položky

Naším cieľom je, aby každá položka dorazila do skvelého stavu a dúfame, že ste s nákupom vždy nadšení. Ak prijmete položku v chybnom alebo poškodenom stave, alebo ak nezodpovedá popisu na mieste, informujte o tom čo najskôr zákaznícky servis. Tam, kde je to možné, zariadime, aby vám bola zaslaná nová náhrada alebo aby ste vrátili poplatok za úplnú náhradu chybnej položky.

Späť