USD  Euro  GBP  CAD  AUD  CNY

Ochrana osobných údajovPoužívame rôzne bezpečnostné opatrenia na ochranu bezpečnosti a dôvernosti vašich osobných údajov. Ceníte si svoje súkromie a my to rešpektujeme. Keď nakupujete u nás, potrebujeme zhromaždiť určité množstvo informácií o vás, aby bolo pre vás a pre nás jednoduchšie nakupovať. Veríme, že máte právo vedieť, ako tieto informácie používame a ako ich udržujeme v bezpečí. Preto sme odpovedali na najčastejšie otázky uvedené nižšie. V prípade otázok alebo obáv nám pošlite e-mail kedykoľvek.

1. Aké informácie zhromažďujeme?

Keď zadáte objednávku z našej webovej stránky, potrebujeme poznať informácie ako vaše meno, pohlavie, e-mailovú adresu, poštovú adresu, fakturačnú adresu, telefónne číslo, číslo kreditnej karty (žiadne heslo), ID transakcie atď. môžeme spracovať a vyplniť vašu objednávku a kontaktovať vás, ak máte akékoľvek otázky. Môžete tiež vytvoriť účet u nás poskytnutím podobných informácií. Alebo môžete poskytnúť preferencie, ako napríklad produkty, ktoré vás môžu zaujímať. V oboch prípadoch použijeme tieto informácie, aby sme vaše nakupovanie zefektívnili a lepšie slúžili vašim záujmom. Keď navštívite našu webovú stránku, automaticky zhromažďujeme informácie o toku kliknutí, napríklad adresu webovej stránky, z ktorej ste prišli pred návštevou našej stránky, ktoré stránky navštívite na našich stránkach, ktorý prehliadač ste použili na zobrazenie našich stránok a všetky hľadané výrazy, ktoré môžete navštíviť. zadali na našich stránkach. Tieto informácie sú anonymné, nemôžeme vás osobne identifikovať, ak sa napríklad neidentifikujete napríklad nákupom alebo vytvorením účtu. Teraz a potom môžeme vykonávať prieskumy, spúšťať súťaže alebo iné propagačné akcie. Ak sa rozhodnete zúčastniť sa na niektorom z našich prieskumov alebo súťaží, pravdepodobne požiadame o niektoré osobné údaje, ako sú vaše nákupné zvyklosti, e-mailová adresa a ďalšie informácie, aby sme mohli spúšťať propagačné a oznamovacie výhercov. Keď nám pošlete požiadavku, napríklad na naše oddelenie služieb zákazníkom, alebo sa opýtate na pracovné príležitosti alebo sa zúčastníte prezentácie vzťahov s investormi, môžeme vás požiadať, aby ste sa identifikovali podľa mena alebo e-mailovej adresy, aby ste vám mohli zaslať odpoveď, Ak je to vhodné.

2. Ako použijeme tieto informácie?

Keď zadáte objednávku na našich webových stránkach, použijeme vaše informácie na spracovanie a vyplnenie objednávky. Môžeme vám poslať e-mail na potvrdenie alebo aktualizáciu vašej objednávky. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa Vašej objednávky, môžeme vás kontaktovať aj e-mailom alebo telefonicky. Keď si objednáte, vytvoríte účet, vyplníte prieskum alebo sa zúčastníte súťaže alebo propagácie na našich webových stránkach, použijeme tieto informácie na odoslanie e-mailu alebo pravidelnej pošty o našich produktoch, službách alebo iných súťažiach a propagačných akciách, máte záujem, pokiaľ neuvediete, že si neželáte dostávať takéto e-maily. Môžeme tiež použiť tieto informácie na prispôsobenie vašich skúseností pri nákupe použitím záujmov vášho produktu, modelov nakupovania a informácií o nákupe, aby sme odporučili iné produkty, služby alebo propagačné akcie, o ktorých si myslíme, že by vás mohli zaujímať, vrátane záujmov iných spoločností. Môžeme vás tiež informovať o zmenách na webovej stránke. Informácie, ktoré nám poskytnete spolu so záznamom o vašich nákupoch, uchovávame v databáze. Aby sme vám mohli čo najlepšie slúžiť, môžeme tieto informácie skombinovať s verejne dostupnými údajmi a údajmi, ktoré zhromažďujeme vo vlastných obchodoch, na našich marketingových podujatiach alebo od iných obchodných partnerov a / alebo renomovaných zdrojov, ktorých zásady spĺňajú zásady ochrany osobných údajov asociácie Direct Marketing Association. normy. Taktiež môžeme z času na čas prezerať vaše informácie a informácie iných zákazníkov, aby nám pomohli analyzovať trendy, nákupné vzory a preferencie a demografické údaje.

3. Zdieľame vaše informácie s tretími stranami?

Vaše informácie zdieľame s našimi dôveryhodnými poskytovateľmi služieb tretích strán, ktorí spravujú naše webové stránky. Tieto tretie strany poskytujú špecifické služby a spravujú aktivity ponúkané na našich webových stránkach; napríklad služby zákazníkom a spracovanie kreditných kariet. Tieto tretie strany nie sú oprávnené diskutovať, zverejňovať alebo používať vaše osobné údaje s výnimkou prípadov, keď je to potrebné na poskytovanie takýchto služieb. Teraz a potom môžeme použiť aj tretie strany, ktoré nám pomôžu zhromažďovať a agregovať informácie o hosťoch a zákazníkoch. Môžeme zdieľať tieto súhrnné, osobne neidentifikovateľné informácie (napríklad vek, návštevnosť kliknutí a záujmy produktov) s existujúcimi a potenciálnymi obchodnými partnermi a inzerentmi. Žiadna zo súhrnných informácií nebude obsahovať žiadne informácie, ktoré vás identifikujú individuálne. Môžeme tiež zdieľať vaše osobné údaje s dôkladne preverené nás obchodných partnerov, aby sme vám ponúkli produkty a služby, o ktorých si myslíme, že by vás mohli zaujímať. Tieto správy vám však pošlú len my. V každom prípade naši partneri nebudú oprávnení diskutovať, zverejňovať alebo používať vaše osobné údaje s výnimkou rozšírenia ponuky na vás. Ak nechcete byť zaradení do týchto typov
Späť